بازار کار

آموزشگاه نشان برتر  دارای جواز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران، برگزار کننده دوره های متعدد تئوری و عملی در حوزه خودرو، مفتخر است که اعلام کند تا کنون میزبان بیش از 15000 هنرجو در آکادمی خود بوده و شرایط شروع کسب و کار جدیدی را با آموزش های تخصصی خود برای هنرجویان این مرکز فراهم کرده است.

دپارتمان بازار کار

با بخش های دپارتمان آموزشی جوشکاری  نشان برتر آشنا شوید

مکانیک خودرو

دپارتمان بازار کار 

جوشکاری یک حرفه پردرآمد فنی است. چه در ایران و خارج از ایران حرفه جوشکاری محبوبیت خاصی در میان فن آموزان دارد. شرکت های بزرگ صنعتی داخلی و خارجی همیشه در حال جذب نیروهای متخصص در این زمینه هستند و مهاجران به کشورهای خارجی با دریافت مدرک بین المللی جوشکاری در هر یک از دوره های زیرمجموعه آن یک امتیاز ویژه جهت دریافت ویزای خود کسب می کنند.
آیا شما هم تمایل دارید در این بازار جذاب وارد کار شوید و یا جز فن آموزان تجربی بازار صنعت جوشکاری هستید. خوب پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزش جوشکاری آموزشگاه سروش جاوید شرکت کنید. شما با شرکت در هر یک از دوره های آموزش جوشکاری این دپارتمان مدرک معتبر فنی سازمان فنی کشور و همین طور در صورت تمایل مدرک معتبر بین المللی آموزش جوشکاری را می توانین کسب کنین. تعهد ما در این دپارتمان ارائه دانش روز جوشکاری و هدایت شما به سمت بازار کار هست پس چه تازه کار باشید چه متخصص تجربی براحتی می توانین با شرکت در این دوره ها، دانش صد در صد عملی را در کنار اطلاعات علمی کسب کنین و مطمئن وارد بازار کار بشوین.
کلیه افرادی که تمایل دارند در زمینه جوشکاری Co2، جوشکاری آرگون و موارد مشابه فعالیت کنند می توانند با استفاده از دورههای آموزشی جوشکاری در دپارتمان جوشکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای سروش جاوید (با مجوز رسمی از فنی و حرفه ای کشور) مهارت لازم را در این کسب و کار بدست آورند.
از جمله دوره های آموزشی دپارتمان جوشکاری سروش جاوید می توان به: دوره آموزش جوشکاری برقSMAW، دوره آموزش جوشکاری co2 «جوشکاری MIG, MAG»، دوره آموزش جوشکاری آرگون(TIG)، دوره آموزش جوشکاری فلزات رنگی(آرگون)، دوره آموزش جامع جوشکاری، دوره آموزشی بازرسی جوش و دوره تدوین WPS-PQR اشاره کرد.
در ادامه مطلب لیست دوره های آموزشی زیرمجموعه دپارتمان آموزش جوشکاری ارائه شده است که می توانین با انتخاب هر یک از آنها اطلاعات کاملتری را از هر دوره کسب کنین. دوره های آموزش جوشکاری دپارتمان جوشکاری سروش جاوید متناسب با شرایط فن اموزان در گروه بندی های عادی، دوره های آموزش فشرده، دوره های آخر هفته، دوره های آموزش فشرده مهاجرت و دوره های آنلاین توسط این آموزشگاه ارائه می شود.