آموزش مهارت هفتگانه ICDL / دوره درجه 1 و 2

توضیحات دوره

شروع یادگیری پایه ای علوم کامپیوتر از طریق آموزش ICDL

آموزش مهارت هفتگانه ICDL کلمه ICDL مخفف واژه های International Computer Driving License به مفهوم گواهینامه کاربردی بین المللی کامپیوتر می باشد. در واقع ICDL یک استاندارد جهانی برای کار کردن با کامپیوتر است که در 149 کشور جهان اعتبار دارد. ICDL شامل هفت مهارت کاربردی می باشد که در صورت یادگیری کامل این مهارت ها، یک کاربر می تواند به صورت پایه ای شروع به یادگیری علوم کامپیوتر نماید. در ادامه هر کدام از این مهارت های متنوع هفت گانه را به صورت مختصر معرفی می کنیم.

مبانی کامپیوتر اولین مهارت از دوره آموزش ICDL

فرایند یادگیری مهارت هفتگانه ICDL بایستی طبق یک روال مشخص صورت پذیرد، زیرا هر کدام از این مهارت ها به صورت حلقه های یک زنجیر به هم متصل هستند. اولین مهارت در دوره ICDL، مبانی کامپیوتر یا مفاهیم پایه ای فناوری اطلاعات می باشد. در این بخش کاربران با مباحثی همچون تعاریف اولیه، سخت افزار، نرم افزار، دستگاه های ورودی و خروجی، مفاهیم شبکه، معماری کامپیوتر، آشنایی با قطعات کامپیوتر و غیره آشنا میشود. 

در این مهارت فرض شده است که کاربر هیچ گونه آشنایی با علم کامپیوتر ندارد. در واقع درسی مشابه این مهارت نیز برای دانش آموزان و دانشجویان جدید الورود به رشته های زیر شاخه کامپیوتر، در هنرستان و دانشگاه نیز اختصاص می یابد. این مهارت پیش نیازی برای یادگیری مهارت های دیگر ICDL می باشد.

تسلط به سیستم عامل ویندوز با استفاده از یادگیری دومین مهارت ICDL

مهارت دوم در دوره آموزش ICDL فنی حرفه ای به یادگیری سیستم عامل می پردازد. در این مهارت کاربر ابتدا با انواع سیستم عامل آشنا می گردد. سپس با توجه به فراگیری سیستم عامل ویندوز، در این مهارت نسخه ویندوز 10 و 7 از این سیستم عامل محبوب آموزش داده می شود. ویندوز 10 و 7 با توجه به  ظاهر کاربرپسند و سهولت استفاده از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. 

در این مهارت اعمال مختلف سیستم عامل از جمله دستکاری فایل ها، مدیریت دیسک، مدیریت حافظه، نصب و حذف برنامه ها، مدیریت دسکتاپ و غیره مورد بررسی قرار می گیرد. با فراگیری این مهارت یک کاربر می تواند با سایر نسخه های ویندوز نیز به راحتی ارتباط برقرار کند.

یادگیری سیستم عامل ویندوز 7 دومین مهارت از  دوره آموزشی ICDL

آشنایی با دنیای اینترنت سومین مهارت در دوره آموزش ICDL

با توجه به اینکه اینترنت جزء جدایی ناپذیر زندگی همگی افراد جامعه می باشد، مهارت سوم ICDL به آشنایی با اینترنت اختصاص یافته است. در این مهارت مفاهیم کلی اتصال به اینترنت آموزش داده می شود سپس طریقه استفاده از مرورگرها از جمله IE مورد بررسی قرار می گیرد. یکی از مهمترین بخش های آموزش در مهارت سوم آشنایی با فرایند جستجو می باشد. 

موتور جستجوی گوگل به عنوان برترین موتور جستجو به صورت کامل آموزش داده می شود. نحوه ایجاد اکانت جهت دریافت و ارسال ایمیل از طریق وب سایت هایی همچون یاهو و گوگل، یکی از مباحث مهم آموزشی در مهارت سوم ICDL می باشد. همچنین یکی از نرم افزارهای آفیس با نام Outlook جهت دریافت و ارسال نامه های الکترونیکی حتی به صورت آفلاین مورد بررسی قرار می گیرد.

آشنایی با دنیای اینترنت در سومین مهارت از دوره آموزش مهارت های هفت گانه ICDL

آموزش جامع نرم افزار WORD در چهارمین مهارت از دوره ICDL

واژه پرداز چهارمین مهارت ICDL می باشد که در این مهارت آموزش ورد تدریس می شود. نرم افزار WORD برای تایپ متون کاربرد دارد که این متون می تواند در قالب کتاب، نامه، مقاله، پایان نامه، فاکتور، قبض، سربرگ و غیره باشد. بدون تردید این مهارت یکی از پر کاربرد ترین بخش های آموزش مهارت هفتگانه است، که در دنیای ما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. 

به دلیل اینکه بسیاری از منوهای نرم افزارهای مختلف آفیس با یکدیگر یکسان هستند در صورت یادگیری اصولی این نرم افزار بخش های عمده ای از سایر نرم افزارهای آفیس از جمله اکسل، اکسس و پاورپوینت نیز به صورت مشترک آموزش داده می شود.

آموزش جامع نرم افزار word به عنوان چهارمین مهارت در دوره ICDL

آموزش نرم افزار پر کاربرد Excel در پنجمین مهارت از دوره جامع ICDL

مهارت پنجم ICDL شامل آموزش صفحه گسترده می باشد که برای این بخش آموزش اکسل در نظر گرفته شده است. در نرم افزار اکسل بیشتر با اعداد سر و کار داریم زیرا این نرم افزار در زمینه های مالی، آماری و حسابداری کاربرد دارد.

با آموزش این مهارت یک کاربر با اعمالی همچون فرمول نویسی آشنا می گردد که در دنیای واقعی کاربرد بسیار فراوانی دارد. همچنین انواع نمودارها برای نشان دادن آمار به صورت بصری در این نرم افزار جذاب به سادگی صورت می پذیرد. بسیاری از مشاغل جهت حسابداری از اکسل بهره می برند و یکی از نرم افزارهایی که در استخدام افراد تاثیر به سزایی دارد، همین نرم افزار اکسل می باشد.

آموزش نرم افزار excel یکی از مهم ترین بخش های دوره آموزشی ICDL

آشنایی با مفاهیم دیتابیس در ششمین مهارت از دوره آموزش ICDL

مهارت ششم در دوره ICDL آشنایی با مفاهیم بانک اطلاعاتی یا پایگاه داده می باشد، که برای ساماندهی و طبقه بندی اطلاعات با حجم زیاد کاربرد دارد. در این مهارت یکی از مهمترین نرم افزارهای آفیس به نام اکسس مورد استفاده قرار می گیرد. با اینکه کاربرد این نرم افزار در حد و اندازه نرم افزارهای ورد و اکسل نمی باشد، ولی هنرجویان با یادگیری این مهارت به مفاهیم پایه ای دیتابیس مسلط میشوند.

مفاهیم دیتابیس می تواند در سطوح پیشرفته تر همچون برنامه نویسی به کمک کار بر آید.

آموزش نرم افزار access ششمین مهارت از دوره آموزشی ICDL

آموزش Power Point جهت ارائه مطالب آخرین مهارت از دوره جامع ICDL

هفتمین و آخرین مهارت در دوره جامع ICDL به ارائه مطالب می پردازد و در این راستا آموزش پاورپوینت تدریس می شود. با نرم افزار پاورپوینت می توان یک مطلب را به صورت بصری ارائه داد. با استفاده از امکانات این نرم افزار به سادگی می توان مطلب مورد نظر را به مخاطب انتقال داد. 

موضوعات ارائه بسیار متنوع هستند که از مهمترین آنها می توان به پایان نامه، کنفرانس، ارائه گزارش کار و غیره اشاره نمود. در واقع با یادگیری چهار مهارت ورد، اکسل، اکسس و پاورپوینت در قالب نرم افزارهای office به پایان دوره ICDL می رسیم.

آموزش نرم افزار power point جهت ارائه مطالب در آخرین مهارت از دوره آموزشی ICDL

ضرورت آموزش دوره ICDL برای کارمندان بخش های دولتی و خصوصی

آموزش ICDL یکی از مهمترین دوره های آموزشی موجود در کشور می باشد که برای طیف وسیعی از مشاغل کاربرد حیاتی دارد. در این ادامه کاربران ICDL را به دسته های مختلفی تقسیم می کنیم. دسته اول شامل کارمندان دولت می باشد که موظف به یادگیری کامل دوره ICDL هستند. 

اگر شما قصد دارید در نهادهای دولتی مشغول به کار شوید بایستی آموزش ای سی دی ال را به صورت جامع فرا گیرید. البته در حال حاضر یکی از الزامات استخدام در مراکز خصوصی نیز تسلط کامل بر مهارت های هفتگانه ICDL می باشد.

وابستگی شدید دانشجویان به دوره آموزش ICDL

دسته دوم دانشجویان هستند که در طی تحصیل خود به کرات نیازمند استفاده از این مهارت ها می شوند. یک دانشجو ورای اینکه دارای چه رشته تحصیلی باشد به اعمالی همچون سرچ در اینترنت، نگارش مقاله، نگارش پایان نامه، انجام انتخاب واحد، انجام پروژه، دریافت کارت ورود به جلسه، کنفرانس کلاسی، مشاهده نتایج و غیره وابسته است. با فراگیری مهارت های ICDL تمام این اعمال به سادگی امکان پذیر خواهد شد.

اجباری بودن برخورداری از مدرک فنی و حرفه ای ICDL برای قبول شدگان در آزمون وکالت

دسته سوم شامل افرادی است که به تازگی در آزمون وکالت پذیرفته شده اند. برخورداری از مدرک فنی و حرفه ای ICDL یکی از پیش نیازهای کانون وکلای دادگستری برای اعطای گواهینامه پایه یک وکالت به این افراد می باشد. وکلایی که از قبل دارای مدرک آی سی دی ال باشند دیگر نیازی به طی نمودن مجدد دوره ICDL در زمان کارآموزی ندارند. به این ترتیب این افراد قادر خواهند بود که زمان بیشتری را دوره کارآموزی به فعالیت در حیطه های تخصصی حقوقی و کیفری مربوط به رشته خود بپردازند. پس توصیه می شود افرادی که قصد شرکت در آزمون وکالت را دارند، قبل از انجام آزمون به فکر ثبت نام در دوره مهارت های هفت گانه ICDL باشند.

اجباری بودن برخورداری از مدرک فنی و حرفه ای ICDL برای قبول شدگان در آزمون وکالت

ورود به دنیای علوم پیشرفته کامپیوتر با استفاده از مهارت های هفت گانه ICDL 

افرادی که به مباحث پیشرفته علوم کامپیوتر و شبکه علاقمند هستند دسته چهارم افرادی را تشکیل می دهند که نیازمند گذراندن دوره ICDL هستند. این افراد بایستی آموزش صفرتا صد کامپیوتر را فرا گیرند و در صورتی که آشنایی چندانی با اطلاعات پایه ای کامپیوتر نداشته باشند می توانند از طریق مهارت های هفتگانه ICDL اولین گام را برای ورود به دنیای کامپیوتر و شبکه به شکلی محکم بردارند.

 پس از آشنایی با مفاهیم پایه ای کامپیوتر راحت تر می توان مباحث پیشرفته تر را آموخت، زیرا مباحث ICDL به گونه پایه ریزی شده است که هر کسی با هر سطح تحصیلات بتواند از این طریق با مفاهیم پایه ای کامپیوتر آشنا گردد.

رفع نیازهای نرم افزاری کسبه و بازاریان با استفاده از نرم افزارهای پر کاربرد ICDL

آموزش مهارت هفتگانه ICDL دسته پنجم کاربرانی که قصد فراگیری دوره ICDL را دارند شامل افرادی می شوند که در بازار آزاد مشغول به کار هستند. این افراد فرضا با نرم افزار word عملیاتی همچون ایجاد قبض، سربرگ و غیره را انجام می دهند.

 همچنین این افراد می توانند با استفاده از نرم افزار Excel به انجام عملیات حسابداری بپردازند یا از طریق نرم افزار Access بانکی از اقلام موجود در فروشگاه خود را ایجاد نمایند. با یک جمع بندی ساده می توان به این نتیجه رسید که دوره ICDL برای اکثر افراد جامعه مفید می باشد.

در نتیجه هر فرد بایستی جهت پیشرفت در حوزه کسب و کار خویش به یادگیری مهارت های هفت گانه ICDL بپردازد.

 

سوالات متداول

خیر ، دوره آموزشی icdl به در یک دوره مجزا با هم برگزار میگردد.

برای شرکت در دوره ICDL 

نیاز به کپی شناسنامه ، کارت ملی و عکس 4*3

و در کلاس ها نیاز به همراه آوردن سیستم نیست. آموزشگاه نشان برتر برای هر یک هنرجو یک سیستم تهیه نموده و به راحتی به آموزش میپردازند.

دوره آموزشی ICDL شامل مهارت های 7 گانه :

مبانی ، اینترنت ، ویندوز ،ورد ، اکسل ، پاورپوینت میباشد.

مدرک کامپیوتر ICDL

بانک ها ، ادارات سازمانی ، پیش خوان دولت ،شرکت ها و یا موسساتی مانند : شرکت های خصوصی و دولتی

آموزش پرورش ، پلیس +10 و …

خیر ، برای دریافت دیپلم درسی کامپیتر ، نیاز به ثبت نام در مدارس آموزش از راه دور و مهارت های فنی و حرفه ای میباشد. (الزاما دروس مهارتی با تایید آموزش پرورش)

اساتید دوره
سرفصل های دوره

🔻تعریف سیستم ، تعریف سخت افزار و نرم افزار ، واحد های ورودی ، خروجی، حافظه های واحد های آن ،انواع کارت ها و عملکرد مودم ، مادربرد ، منبع تغذیه و انواع پرینتر ها

🔻انواع رایانه ها ، انواع شبکه ، نرم افزار های سیستمی و کاربردی انواع سیستم عامل،شبکه های رایانه ای ، ویروس ها و امنیت داده ها ، فناوری اطلاعات در زندگی و آرکونومی قوانین کپی رایت

🔻تعریف درایو، فولدر،آشنایی با جزئیات پنجره ایجاد فولدر انواع select  ها دستورات  cut  ، copy، paste ، برنامه های word pad ، notepad ، paint تغییر نام پوشه ها و کلیدهای میانبر و دستور print

🔻نحوه نمایش آیکنها اضافه کردن جزییات نمایش – مرتب سازی آیکنها ، راه اندازی مجدد و خاموش کردن سیستم سوئیچ بین کاربر ها نحوه جست جو و کارکتر های جستجو

🔻مخفی کردن آیکنها نحوه چیدن پنجره ها در desktop ، قفل کردن نوار وظیفه نمایش و عدم نمایش آیکنهای desktop استفاده از help فشرده سازی و پشتیبان گیری نحوه تغییر تصویر desktop

🔻موارد اتصال به اینترنت isp، url ، hyperlink ترکیب آدرس وب انواع پسوند سایتها ، آشنایی با اصلاحات رایج offline ، online، disconnect، connect آشنایی با پنجره ie  ، تعیین صفحه خانگی ، نمایش و عدم نمایش تصاویر ، کلیدهای میانبر اصلی ، تمام صفحه کردن برنامه

🔻اضافه کردن سایت های منتخب ، ذخیره صفحه وب ، ذخیره تصاویر داخل صفحه ، موتورهای جست جو و سایت های پرکاربرد جستجو و استفاده از عملگرهای جستجو ، اصطلاحات upload ،  download

🔻آشنایی با پست الکترونیکی ، id یا شناسه سایت های خدمات دهنده ایمیل، آشنایی با اصطلاحات sing out  ، sing up ، sing in  نحوه ساخت ایمیل و انواع پوشه های موجود در ایمیل آشنایی با نرم افزار outlook  ایجاد نامه جدید پیوست ، الویت بندی نامه ، امضای دیجیتالی ،دفترچه آدرس

🔻آشنایی با برنامه های آفیس و واژه پرداز ها، نحوه بازکردن برنامه ایجاد فایل متنی و کار با سربرگ home ، تنظیم اندازه صفحه ، کار با پنجره پاراگراف ،اندیس بالا و پایین ، جست جو در سند و جایگزینی کلمات ، ایجاد حاشیه صفحه ، فاصله خطوط ، ویرایش و چاپ سند

🔻کار با سربرگ insert ، ایجاد جدول و هاشور زدن و تغییرات روی آن افزوده تصویر ، shape، نمودار سازمانی و تنظیمات مربوط به آنها استفاده از word art ، اضافه کردن تاریخ و ساعت جاری به سند ، ایجاد سر صفحه و پا صفحه و متفاوت بودن صفحات زوج و فرد ، کپی قالب بندی متن format painter  ، کار با استایل ها و ایجاد استایل جدید

🔻ایجاد لیست شماره گذاری شده و بالت دار نحوه نوشتن فرمول نمایش خط کش و تغییر واحد آن ، ایجاد پاورقی ، ستونی کردن سند غلط یاب دیکته ای وگرامری ، نحوه نمایش صفحه print layout  و … تغییر کارکترها drop cap نحوه تنظیم ذخیره سازی  اتوماتیک و کار با تنظیمات کلی برنامه ، کار با mail marge

🔻آشنایی با صفحه گسترده  ، انواع داده ها ،نام خانه ها ،فرمول نویسی ساده و استفاده از توابع رایج ، max ، min ،average ، sum کار با پنجره format cell، آدرس دهی نسبی و مطلق ، تعیین محدوده  چاپ، اضافه کردن کاربرگ و تغییر نام آنها ، نمایش اطلاعات ،مرتب و فیلتر کردن داده ها استفاده از بقیه توابع abs،  round و … تغییر رنگ و خطوط خانه ها ، شرطی کردن خانه ها انواع نمودار و تغییرات آن ،

🔻تنظیمات کلی برنامه اکسل

آشنایی با برنامه های ارائه مطلب ، ایجاد اسلاید ، تغیر رنگ اسلاید ، اجرای نمایشی اسلاید ها از ترانزیشن و تنظیمات مربوط به آن ، نحوه اضافه کردن اشیاء مختلف ( شکل ، جدول، تصویر، صدا ،نمودار و …)

🔻کار با سربرگ animation و انواع افکت های مربوط به اشیاء و تنظیمات آنها ، زمانبندی اسلایدها و نمایش آنها به صورت اتوماتیک ، ایجاد دکمه های عملیاتی ، کار با پنجره setup sildes ، نحوه ذخیره  سازی عادی و نمایشی

تعاریف اولیه access ( فیلد ، رکورد ، جدول ، فیلد کلیدی و … ) انوع داده ها ، تغییر خصوصیات فیلد ها شامل سایز ، مقدار پیش فرض ، required  و  caption  و ایجاد قانون برای ورود مقادیر فیلد ها و … ایجاد فیلد های lookup  و فیلد کلیدی ایجاد پرس و جو و نحوه استفاده از شروط آن ، ارتباط بین جداول ، نحوه ایجاد گزارش های ساده  و گروه بندی شده ، ایجاد فرم ورود اطلاعات و تغییرات ظاهری آن

نظرات شرکت کنندگان
خصوصیات دوره

اعتبار بالای مدرک ICDL جهت دریافت ویزای کار برای افراد علاقمند به مهاجرت

همانطور که گفته شد مدرک ICDL در کشورهای بسیار زیادی دارای اعتبار است. به این ترتیب از طریق این مدرک بین المللی معتبر می توان در کشورهای مختلف مشغول به کار شد. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، جهت دریافت ویزای کار با وجود مدرک ICDL می توانند رزومه خود را قوی تر کنند. بدون شک اولین قدم جهت استخدام در سایر کشورها نیز برخورداری از مدرک ICDL جهت استفاده از رایانه می باشد. 

بایستی بدانیم که در سایر کشورها نیز همانند کشور ما داشتن مدرک ICDL جهت استخدام الزامی است. یکی از ویژگی های دیگر ICDL این است که این مدرک برای برخی از رشته های دانشگاهی واحدی تطبیقی محسوب می شود. به این ترتیب اگر فرد این مدرک را به دانشگاه ارائه دهد دیگر نیازی به گذراندن دوره نخواهد داشت.

اعتبار بالای مدرک ICDL برای افراد علاقمند به مهاجرت (اعتبار بالای مدرک فنی و حرفه ای ICDL برای افراد علاقمند به مهاجرت)

 

آموزش ICDL به صورت تضمینی در آموزشگاه معتبر نشان برتر

جهت یادگیری دوره ICDL و یا آموزش مهارت هفتگانه ICDL حتما بایستی یک آموزشگاه کامپیوتر معتبر را انتخاب نمود. نشان برتر یک آموزشگاه چند منظوره می باشد که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت گسترده ای دارد. این آموزشگاه با 20 سال حضور مستمر در زمینه آموزش کامپیوتر یکی از معتبرترین آموزشگاه های سطح شهر تهران می باشد. دوره جامع ICDL یکی از دوره های آموزشی محبوب در این آموزشگاه است که به بهترین نحو تدریس می گردد. 

آموزشگاه نشان برتر با برخورداری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره آموزشی ICDL می کند. علوم مختلف کامپیوتر با توجه به پیشرفت های پی در پی، به صورت مستمر در حال دگرگونی هستند. اساتید این آموزشگاه در تدریس مهارت های هفت گانه ICDL به جدیدترن متد روز دنیا مسلط می باشند. این آموزشگاه تضمین می نماید که تمامی هنرجویان به صورت کامل مهارت های هفت گانه ICDL را فرا گیرند.

برگزاری دوره آموزشی مهارت های هفتگانه ICDL به صورت تضمینی در آموزشگاه نشان برتر (آموزش ICDL به صورت تضمینی در آموزشگاه نشان برتر)

مزایای برخورداری از مدرک معتبر فنی و حرفه ای ICDL

هنرجویان بایستی آموزشگاه هایی را انتخاب کنند که در پایان دوره اقدام به اعطای مدرک فنی و حرفه ای ICDL نمایند. نشان برتر یکی از آموزشگاه های مورد تایید سازمان فنی حرفه ای می باشد که پس از اتمام دوره هنرجویان را برای انجام آزمون به سازمان معرفی می نماید. 

درصد بالایی از هنرجویان ثبت نام شده در این آموزشگاه معتبر با توجه به کیفیت آموزشی برتری که دارد، آزمون پایانی را با موفقیت کامل پشت سر می گذارند. هنرجویان پس از کسب مدرک معتبر فنی حرفه ای ICDL می توانند از این مدرک در زمینه های مختلف از جمله موارد استخدامی استفاده نمایند. افراد مختلف می توانند با آموزش ICDL برای آزمون استخدامی ها آمادگی لازم را کسب نمایند، زیرا در سوالات عمومی تمامی آزمون های استخدامی، مهارت های هفت گانه ICDL بخش ثابتی از آزمون ها می باشد.

بسیاری از افراد با استفاده از همین مدرک معتبر می توانند با دریافت وام از بانک ها و موسسات مالی یک کسب و کار مستقل برای خود بنا کنند. این افراد با یادگیری ICDL می توانند به راه اندازی شغلی همچون خدمات کامپیوتری بپردازند. در واقع اتحادیه مربوط به خدمات کامپیوتری مدرک ICDL را برای ایجاد شغل مربوطه معتبر می داند. به این ترتیب با همین مدرک معتبر نیز می توان کسب و کار پر درآمدی را دایر نمود.

مزایای برخورداری از مدرک معتبر فنی و حرفه ای ICDL (مزایای برخورداری از مدرک فنی و حرفه ای ICDL)

تمهیدات منحصر به فرد آموزشگاه نشان برتر جهت آموزش با کیفیت هنرجویان دوره ICDL

آموزشگاه نشان برتر یکی از با کیفیت ترین آموزشگاه های شهر تهران می باشد که اقدام به آموزش کامپیوتر از صفر تا صد می نماید. در این آموزشگاه تمهیدات ویژه ای برای هنرجویان در نظر گرفته شده است. فضای آموزشی در این آموزشگاه به قدر دلپذیر می باشد که یادگیری را ساده تر و لذتبخش تر می کند. 

اساتید این آموزشگاه وظیفه دارند که تمامی مطالب آموزشی را تا زمان فراگیری کامل توسط هنرجویان تدریس نمایند. همچنین هر هنرجو در آموزشگاه نشان برتر از یک سیستم کامپیوتری به روز مختص به خود برخوردار است. یکی از مشکلاتی که در اکثر مراکز آموزش رایانه مشاهده می شود، استفاده اشتراکی دو نفر از یک سیستم کامپیوتری می باشد. در چنین حالتی راندمان کیفی آموزش به شدت کاهش می یابد.

پس از اتمام هر یک از مهارت های هفت گانه ICDL، اساتید موظف به برگزاری آزمون های تئوری و عملی می باشند. این آزمون صرفا برای مشاهده میزان پیشرفت هنرجویان برگزار می شود. در چنین حالتی اگر یک هنرجو نمره پایینی اخذ کرده باشد، وضعیت وی مجددا توسط اساتید آموزشگاه مورد بازبینی قرار می گیرد. 

در صورتی که هنرجو مشکل آموزشی داشته باشد، اساتید موظف به رفع مشکلات ایشان هستند. در واقع هدف اصلی این آموزشگاه خروجی با کیفیت می باشد و منافع اقتصادی در حاشیه قرار دارد. با توجه به سطح کیفی آموزشگاه نشان برتر این آموزشگاه در زمره خوشنام ترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در سطح شهر تهران قرار دارد.

تمهیدات منحصر به فرد آموزشگاه نشان برتر جهت آموزش هنرجویان در دوره ICDL (تمهیدات منحصر به فرد آموزشگاه نشان برتر جهت آموزش ICDL با کیفیتی برتر)

کاهش هزینه های تمام شده هنرجویان با ثبت نام در دوره آموزشی ICDL آموزشگاه نشان برتر

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه بسیاری از افراد توان پرداخت شهریه جهت شرکت در دوره های آموزشی از جمله  آموزش ICDL را ندارند. آموزشگاه نشان برتر با درک مشکلات جامعه سعی دارد تا مقداری از سنگینی این بار را از دوش هنرجویان کاهش دهد. این آموزشگاه با اعمال تخفیفات متنوع در دوره های آموزشی مختلف از قبیل ICDL سعی دارد چهره ای منصف از خود نشان دهد. لازم به ذکر است که هزینه پرداختی هنرجویان در مقایسه با کیفیت آموزشی آموزشگاه نشان برتر واقعا ناچیز می باشد.

در کلان شهر تهران یکی از مهمترین معضلات کسب و کارهای مختلف بحث های ترافیکی است. در واقع اگر یک آموزشگاه به لحاظ مکانی از جایگاه مناسبی برخوردار نباشد، نیازمند صرف مدت زمان بسیار طولانی برای رسیدن به موقع هنرجویان بر سر کلاس درس می باشد. 

به این ترتیب علاوه بر مشکلات رفت و آمد، یک هزینه سربار و ناخواسته نیز به هنرجویان اعمال می شود. آموزشگاه نشان برتر با توجه به قرارگیری در مرکز شهر تهران از لحاظ دسترسی در شرایط بسیار عالی به سر می برد. این آموزشگاه در نزدیکی ایستگاه های مترو و بی آر تی واقع شده است و به این ترتیب هنرجویان می توانند بدون دردسر و با سرعت بالا بر سر کلاس درس حضور یابند. علاوه بر راحتی هنرجویان، سهولت دسترسی باعث می گردد که هزینه های کاربر نیز کاهش یابد. در نتیجه از لحاظ هزینه می توان نشان برتر را به صرفه ترین  آموزشگاه ICDL تهران برشمرد.

کاهش هزینه های تمام شده با ثبت نام در دوره ICDL آموزشگاه نشان برتر (کاهش هزینه های تمام شده با ثبت نام در دوره آموزش ICDL آموزشگاه نشان برتر )

آموزش ICDL به صورت عمومی و خصوصی در آموزشگاه نشان برتر

کلاس های آموزش ICDL در آموزشگاه نشان برتر با کیفیتی مثال زدنی برگزار می شوند. تعداد هنرجویان کلاس های عمومی این آموزشگاه اندک می باشد، زیرا در صورت تعداد بالای هنرجویان کیفیت آموزشی تقلیل می یابد. به گواه هنرجویان سابق این آموزشگاه، کیفیت کلاس های عمومی با توجه به فضای آموزشی برتر در حد و اندازه کلاس های خصوصی می باشد. البته آموزشگاه نشان برتر دوره ICDL را به صورت خصوصی نیز تدریس می کند. هنرجویانی که قصد دارند مباحث را به صورت اختصاصی و با کیفیتی بی نظیر فرا گیرند می توانند به صورت خصوصی در این دوره ثبت نام نمایند.

نمونه گواهینامه دوره
گالری تصاویر دوره
امتیازدهی
‫0/5 ‫(0 نظر)

3,000,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مهارت هفتگانه ICDL / دوره درجه 1 و 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *